Team Marres

Valentijn Byvanck

Directeur
info@marres.org

Rosa van der Flier

Productie
rosa.vanderflier@marres.org

Oonah Duchateau

Office manager
oonah.duchateau@marres.org

Ilse van Lieshout

Educatie
ilse.vanlieshout@marres.org

Tineke Kambier

Floormanager
tineke.kambier@marres.org

Alejandra Murillo

Floormanager
alejandra.murillo@marres.org

Julie Cordewener

Communicatie
julie.cordewener@marres.org

Jody van Kuijk

Communicatie
jody.vankuijk@marres.org

Fee Veraghtert

Educatie
fee.veraghtert@marres.org

Lisa Alzer

Receptie
lisa.alzer@marres.org

Anneke Haane

Coach Marres Extended
anneke.haane@marres.org

Educatie

Dagmar van Wersch
(rondleidingen en onderzoek in SenseSquared)

Germaine Sijsterman
(rondleidingen en onderzoek in Senses-Based Learning)

Isabel Numan
(educatief medewerker Extended en rondleidingen)

Romy Endeman
(De Onzichtbare Collectie)

Vrijwilligers

Marres kan niet bestaan zonder ons enthousiaste team van vrijwilligers:

Elinice Adeyemi
Francine Arts
Eleonora Berluti
Kirsten Breddels
Martin Callejas
Greta Carlevaro
Gitte Deb
Margo Gillissen
Henk Kleijnen
Thuur Menger
Raeesah Nawaz
Thea Niemarkt
Zander Plekker
Sima Porfekr
Daniel Rivera
Ineke Schipholt
Andreea Somesan
Fatih Tlali
Nihal Tlali
Alejandro Torres

Heb jij interesse om vrijwilliger te worden bij Marres? Je mag ons altijd je CV met motivatiebrief sturen. Wij bewaren je aanmelding, mocht er in de toekomst ruimte vrijkomen, dan nemen wij contact met je op. Stuur je CV en motivatiebrief naar werken@marres.org.

Meer informatie

Raad van toezicht

Marres heeft een raad van toezicht en een met dagelijks bestuur belaste directeur-bestuurder. De directeur-bestuurder legt verantwoording af aan de raad van toezicht over de artistieke, organisatorische en financiƫle stand van zaken. De raad van toezicht heeft zich gecommitteerd aan de Code Cultural Governance.

Raad van toezicht Marres

Roberto Lanckohr, voorzitter
Hans Bongartz, lid
Laurie Cluitmans, lid
Arsine Nazarian, lid
Maruca Overdijk, lid
Margriet Schreuder, lid

Het beloningsbeleid met betrekking tot de leden van de raad van toezicht luidt momenteel als volgt: De leden van de raad van toezicht verrichten hun werkzaamheden onbezoldigd. Ze ontvangen voor hun werkzaamheden slechts een vergoeding voor gemaakte onkosten en een niet bovenmatig vacatiegeld.

Vertrouwenspersoon

De interne vertrouwenspersoon van Marres is Roberto Lanckohr, voorzitter raad van toezicht.

De onafhankelijke, externe vertrouwenspersoon namens Landelijk Bureau Integriteit en Vertrouwenspersoon is Ingrid Caniels.