De curators & kunstenaars van de Currents jubileumeditie
Artist talks
Kom deze vrijdag naar Currents #10: in gesprek met de kunstenaars, een dynamische talkshow met de curatoren en kunstenaars van onze jaarlijkse groepstentoonstelling Currents, die het werk toont van recent afgestudeerd talent. Interviews, interessante gesprekken en een ronde Q&A geven je een uniek inzicht in het werk en de visie van de deelnemers. Bezoek als eerste de soft launch van de tentoonstelling Currents #10: Choose Your Own Story die officieel pas start op 18 december.
Gratis toegang, koude drankjes en inspirerende conversaties!
Vrijdag 16 December 2022
de Brandweerkantine
14:30-17:00u
De presentatie is in handen van Valentijn Byvanck, directeur Marres
Curatoren: Déborah Claire, Erell Hemmer en Zeynep Kubat
Kunstenaars: Anna De Sutter, Johann Husser, Haevan Lee, Michal Luft, Luna Mahoux, Camille Poitevin, Loïs Soleil, Brahim Tall, Luca Tichelman, Tara-Eva Kuijpers Wentink en Loran van de Wier.
Currents is een Euregionaal talentonwikkelingsproject dat deelnemers naast een podium, ook een breder begeleidingstraject met training, netwerk en professionalisering biedt. Marres co-produceert de Currents serie samen met Z33 Hasselt, Jester is partner.